Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ÜNLÜLER ADNAN ŞENSES İÇİN TWEET ATTI

ÜNLÜLER ADNAN ŞENSES İÇİN TWEET ATTI Empty ÜNLÜLER ADNAN ŞENSES İÇİN TWEET ATTI

Mesaj tarafından Admin Cuma Ara. 27, 2013 3:25 am

ÜNLÜLER ADNAN ŞENSES İÇİN TWEET ATTI Unluler-adnan-senses-icin-tweet-atti_34876_b

Vefatıyla herkesi üzüntüye boğan ünlü şarkıcı Adnan Şenses için ünlü isimler sosyal medya hesaplarından paylaşımda bulundu. İşte ünlülerin Şenses için paylaştıkları başsağlığı mesajları...

ÜNLÜLER ADNAN ŞENSES İÇİN TWEET ATTI Unluler-adnan-senses-icin-tweet-atti_67545_b

Ben sana senin gibi davranamadım beni affet ve rahatsızlığıma ver. Ayrıca hakkını inşallah helal etmişsindir Adnan Abi...

ÜNLÜLER ADNAN ŞENSES İÇİN TWEET ATTI Unluler-adnan-senses-icin-tweet-atti_58510_b

Adnan Şenses'in vefatını büyük bir üzüntü ile öğrendim. Kendisine Allah'tan rahmet, yakınlarına ve sevdiklerine başsağlığı dilerim.

ÜNLÜLER ADNAN ŞENSES İÇİN TWEET ATTI Unluler-adnan-senses-icin-tweet-atti_98700_b

Yaprak dökümü başladı yine...

ÜNLÜLER ADNAN ŞENSES İÇİN TWEET ATTI Unluler-adnan-senses-icin-tweet-atti_50607_b

Adnan Şenses... Canım arkadaşım..Nurlar içinde uyu.

ÜNLÜLER ADNAN ŞENSES İÇİN TWEET ATTI Unluler-adnan-senses-icin-tweet-atti_85908_b

2013'un getirdigi tum kötülüklerle gitmesini heyecanla bekliyorum...

ÜNLÜLER ADNAN ŞENSES İÇİN TWEET ATTI Unluler-adnan-senses-icin-tweet-atti_42711_b

Kırmızı kar yağıp, Mars'tanda Marslılar dünyaya inerse bu gün tamamlanır! Bu ne yahu!

ÜNLÜLER ADNAN ŞENSES İÇİN TWEET ATTI Unluler-adnan-senses-icin-tweet-atti_93245_b

Adnan Şenses... Allah yakınlarına sabır versin.

ÜNLÜLER ADNAN ŞENSES İÇİN TWEET ATTI Unluler-adnan-senses-icin-tweet-atti_86350_b

Mekanın cennet olsun Adnan Şenses...

ÜNLÜLER ADNAN ŞENSES İÇİN TWEET ATTI Unluler-adnan-senses-icin-tweet-atti_55693_b

Adnan Şenses benim için müziğe adım attığım günden itibaren "Adnan Abiydi...

ÜNLÜLER ADNAN ŞENSES İÇİN TWEET ATTI Unluler-adnan-senses-icin-tweet-atti_44031_b

Doymadın almaya bu sene insanları Allah belanı versin 2013. Defol git artık... Allah rahmet eylesin.
Admin
Admin
Admin

https://merakliyiz.yetkin-forum.com

- Similar topics