Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sabun Büyüsü

Sabun Büyüsü Empty Sabun Büyüsü

Mesaj tarafından Admin Ptsi Ara. 23, 2013 9:34 pm

Kara büyüler içinde yer alan en tehlikeli büyülerden biridir sabun büyüsü. Çok büyük nefret ve intikam duygularını içinde barındıran haksızlığa uğramış, türlü eziyetlere maruz kalmış kimselerin başvurduğu bir büyü şekli olan sabun büyüleri günümüzde de pek çok insan tarafından tercih edilmektedir. Adından da anlaşılacağı gibi temel malzeme sabundur. Bunu yaptığını iddia eden çok sayıda medyum yada hoca var. Allah tan neredeyse tamamının bildiği sabun büyüsü oradan buradan alıntı yapılmış yalan yanlış açıklamalardan ibaret. Evet tek bildikleri bir sabun ve iğneler. Bu kara büyüler her türden insanın ulaşacağı kolaylıkta olabilir mi? Kesinlikle olmamalı, sonucu eziyetli bir ölüm olan sabun büyüsü bedeli çok ağır ödenen bir kara büyüdür.
Bu tehlikeli düşüncelerin dolaştığı bir ortamda malzemesi ve gerekli olan diğer bilgileri neden vermediğimi anlayacağınızı umuyorum. Ben, kendi merhum hocamdan öğrendiğim bu bilgiyle, her isteyene bu büyüyü hazırlamıyorum.
Sabun büyüleri çok öncelerden beri tercih edilen ve en sıkça başvurulan bir kara büyü uygulamasıdır. Zaten sabun büyülerinin yapılış amaçları bir insana zarar vermek, onu hastalık sahibi yapmak yada bir insanı yatalak hale getirmektir. Sabun büyüsü maliyeti az olduğu için oldukça tesirli ve etkili bir kara büyüdür. Her türlü sabundan yapılır. Sabunun markasının yada kokusunun bir etkisi yoktur. Hemen her sabundan kolaylıkla sabun büyüleri toplu iğneler kullanılarak hazırlanabilirler. Daha çok bu hazırlanan sabun büyüsü toprağa gömülerek yada bir su kuyusuna atılarak sonucu beklenir. Zamanla eriyen bu sabun, büyü yapılan insanı azar azar ızdıraba doğru götürür.
Admin
Admin
Admin

https://merakliyiz.yetkin-forum.com

- Similar topics