Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AK Parti Milletvekili Erdal Kalkan İstifa Edeceğini Açıkladı

AK Parti Milletvekili Erdal Kalkan İstifa Edeceğini Açıkladı Empty AK Parti Milletvekili Erdal Kalkan İstifa Edeceğini Açıkladı

Mesaj tarafından Admin Cuma Ara. 27, 2013 3:03 am

AK Parti'den ihraç istemiyle disiplin kuruluna sevk edilen İzmir Milletvekili Erdal Kalkan Twitter'dan istifa edeceğini açıkladı.

Tedbirli olarak kesin ihraç edilmeleri talebiyle müşterek disiplin kuruluna sevk edilen Ak Parti İzmir Milletvekili Erdal Kalkan sosyal paylaşım sitesi Twitter'daki hesabından, partisinden istifa ettiğini açıkladı.

"KİMSENİN BABASININ ÇİFTLİĞİ DEĞİL"

Kalkan yaptığı açıklamada; "Ben bu partiye askeri müdahale döneminde girdim. Sn.Erdoğan'dan önce tavır koydum. Siyasi partiler demokratik rejimin vazgeçilmez unsurlarıdır. Siyasi partiler kimsenin babasının çiftliği değildir. Hele Sn Tayyip Erdoğan'ın değil, onlar milyonlarca insanın yarattığı sosyal varlıklardır. Hükümet ve iktidar ve parti disiplini yolsuzlukları, hırsızlıkları, soygunu engellemek için vardır. Bu iş burada bitmez. Yüce Halkımız herşeyi görüyor. Hakem Halkımız olsun. Kurtuluş savaşı yapan bu Halk bunu da çözer." ifadelerini kullandı.
Admin
Admin
Admin

https://merakliyiz.yetkin-forum.com

- Similar topics