Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Üzerimde Büyü Var Mı

Üzerimde Büyü Var Mı Empty Üzerimde Büyü Var Mı

Mesaj tarafından Admin Ptsi Ara. 23, 2013 9:39 pm

Bana gelen en yoğun taleplerin başında gelen soru üzerimde büyü var mı sorusudur. Öncelikle bir insanın üzerinde bir kötülük olup olmadığını anlamak için detaylı bir bakım şarttır. Ancak ve ancak bu detaylı bakımdan sonra kişinin üzerinde büyü olup olmadığı söylenebilir. Yalnız dikkat ediyorum maşallah internette medyumlar 5 dakikada sözüm onlara bakım yapıp yalan yanlış tüm insanlara üzerinizde büyü var falanca yapmış bunu bozdurmalısın yoksa kötü olur gibi laflar söylüyorlar. Bunlar benim kulağıma geliyor. Sakın olaki bu sözüm ona bu dolandırıcı medyumlara falan inanmayın.
Bir kere üzerinizde büyü olduğunu düşünüyorsanız bunu gerçekten emin olduğunuz işin ehli bir medyuma sorun. Zaten bu medyum dürüst bir medyumsa size gerçeği söyleyecektir.
Ben internette rastlıyorum bir sürü sözde hoca bakım yapıyor. Bunların bir çoğu sahtedir arkadaşlar. Çünkü bana bakım yaptırmadan başka hocalara bakım yaptırmış olanlar benden önce bakan hocanın büyü olduğunu söylediğini söylüyorlar. Ama ben bakım yaptığımda bunun doğru olmadığını görüyorum. Buda demek oluyor ki bu medyumlar size yalan söylüyorlar. Bunlara dikkat edin.
Admin
Admin
Admin

https://merakliyiz.yetkin-forum.com

- Similar topics