Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PAPAZ BÜYÜSÜ

PAPAZ BÜYÜSÜ Empty PAPAZ BÜYÜSÜ

Mesaj tarafından Admin Ptsi Ara. 23, 2013 9:22 pm

Papaz büyüsü hakkında bilinen en büyük yanlışların başında papaz büyülerini sadece papazların yaptığı yanılgısıdır.Oysa papaz büyüsü adını papazlardan dolayı almaz. Bu büyülerin yapılış amaçları çok farklı olabilmektedir.Bir insana zarar vermek içinde papaz büyüsü yaptırılabildiği gibi bir insanı bağlamak için onun sevgisini kazanmak içinde yaptırılır.

Papaz büyüsü; yapılan kişi yada kişileri, kendine kayıtsız şartsız bağlamak, özgür iradesinden yoksun bırakmak,istenilen duruma boyun eğmesini sağlamak amacıyla yaptırılır. Yapılması da bozulması da zor bir kara büyü çeşididir. Çok zaman duyup görüyorum ki bu konuda da yeterliliğe sahip olmayan medyum ve hocalardan edindiğiniz duyumlarla kiliselere kadar gidip oradaki din görevlilerinden yardım istiyorsunuz.

İsminin Papaz büyüsü oluşu çoğu medyumun bu yanlışa düşmesine neden olmaktadır. Bu aynı zamanda onların yalan yanlış bilgilerle sizi nasıl oyaladıklarını da göstermektedir.

Yapılışı hakkında ve Papaz büyüsünü bozmak adına tek bir doğru yazı yok internette. Papaz büyüsü hakkında okuduklarınıza inanıp, baştan sona saçmalık olan bu uygulamaları kesinlikle yerine getirmeyiniz. Bütün büyülerde olduğu gibi özellikle kara büyülerin yapılması da, bozulması da çok zordur. Bu tür bilgilerin el altında olmaması işte bu yüzden gereklidir. Şimdi görüyoruz önüne gelen medyum yada hoca olduğunu iddia ediyor. Eğer bunları gerçekten bilip uygulayabilselerdi durum nasıl kontrolsüz bir hal alırdı siz düşünün.

Bu nedenle bildiklerimi burada açıkça yazamam. Ben merhum hocamdan böyle öğrendim. Tehlike arz eden bu tür bilgiler ortada dolaşmamalı. Özellikle kendini bilmez bu kadar medyum olduğunu iddia eden kişilikler varken.
Admin
Admin
Admin

https://merakliyiz.yetkin-forum.com

- Similar topics